"/> Stylemag - Livemag
Již tento víkend se uskuteční Letní slavnost v prostorách Kontaktní kanceláře Svobodného státu Sasko na Malé Straně. Představí se na něm zemský okres Saské Švýcarsko – Východní Krušné hory. Těšit se můžete na lokální kulinářské speciality, soutěž o hodnotné ceny, tematické výstavy, hudební vystoupení skupiny Black Velvet či další atrakce místních turistických spolků a podniků. Program je připraven samozřejmě i pro děti. Pamatovali jsme také na příznivce zimních sportů, kteří si na místě mohou vyzkoušet biatlonové střílení nebo jak se jezdí v opravdovém závodním bobu.

Kontaktní kancelář Svobodného státu Sasko najdete na Malé straně u Karlova mostu na adrese U Lužického semináře 13. Hudební produkce a kulinářská prezentace bude probíhat ve vnitřním dvoře Kontaktní kanceláře, tematická výstava, která je jedním z hlavních bodů Letní slavnosti zemského okresu Saské Švýcarsko – Východní Krušné hory, pak v prostorách v prvním patře. V obytném voze před budovou navíc získáte zajímavé tipy na výlety v krásném Saském Švýcarsku.

Navštívit nás můžete v pátek 14. září 2018 od 18 do 21 hodin a v sobotu 15. září 2018 od 12 do 19 hodin.

Vstup je zdarma.

Kotníčkové boty všech stylů, materiálů a provedení letošní podzim rozhodně budou hrát prim. Včetně kovbojských, vojenských a motorkářských. Bát se nemusíte ani cvočků a jiných ozdob. Zkrátka se odvažte.

Kotníčkové boty na podpatku i bez, semišové a z čisté kůže, na zavazování, zip i klasické nazouvací. S cvočky i přezkami. Ve všech těchto modelech nacházející sezonu budete in. A určitě doporučujeme investovat do obutí renomovaných značek, jako jsou Tamaris, Rieker, nebo Caprice. Jedině ty jsou totiž zárukou kvality. Rozhodně dopročuuejem projít si jejich podzimní kolekce. Buďme ale konkrétní.

Kovbojské boty

Kotníčkové boty všech stylů, materiálů a provedení letošní podzim rozhodně budou hrát prim. Včetně kovbojských, vojenských a motorkářských. Bát se nemusíte ani cvočků a jiných ozdob. Zkrátka se odvažte.

Kotníčkové boty na podpatku i bez, semišové a z čisté kůže, na zavazování, zip i klasické nazouvací. S cvočky i přezkami. Ve všech těchto modelech nacházející sezonu budete in. A určitě doporučujeme investovat do obutí renomovaných značek, jako jsou Tamaris, Rieker, nebo Caprice. Jedině ty jsou totiž zárukou kvality. Rozhodně dopročuuejem projít si jejich podzimní kolekce. Buďme ale konkrétní.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one