"/> Aktuálně - Livemag
+420 123 456 789
lemonwide.jpg
Každý rok kromě jiného nechávám pro své zaměstnance a obchodní partnery vytvářet dárkové předměty, kterými je rád obdarovávám například o Vánocích či při jejich významných jubileích. Svých zaměstnanců si vážím, tudíž nevidím sebemenší důvod, proč bych jim čas od času nemohl věnovat předměty, které je potěší a zároveň budou svou další práci pro mou společnost dělat stejně svědomitě, jako tomu bylo doposud. Spokojený zaměstnanec je totiž základem úspěchu každého podnikatele.

Kovbojské boty

Kotníčkové boty všech stylů, materiálů a provedení letošní podzim rozhodně budou hrát prim. Včetně kovbojských, vojenských a motorkářských. Bát se nemusíte ani cvočků a jiných ozdob. Zkrátka se odvažte.

Kotníčkové boty na podpatku i bez, semišové a z čisté kůže, na zavazování, zip i klasické nazouvací. S cvočky i přezkami. Ve všech těchto modelech nacházející sezonu budete in. A určitě doporučujeme investovat do obutí renomovaných značek, jako jsou Tamaris, Rieker, nebo Caprice. Jedině ty jsou totiž zárukou kvality. Rozhodně dopročuuejem projít si jejich podzimní kolekce. Buďme ale konkrétní.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one